şifremi unuttum kayıt ol

İŞYERİ
İLANI

AÇIKLAMA

BOĞAZİÇİ TESİSAT ,SU TESİSATÇISI ,PETEK TEMİZLİĞİ
Termal kamera ile su kaçağı bulma, Robotla tıkalı gider açma, Petek Temizliği, Kombi bakımı ve Tamir işlemlerinde Profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Bulma
Su kaçağı bulma işlemi artık eskiden olduğu gibi tahmin ve kırma yöntemi ile değil teknolojik açıdan gelişmiş cihazlar ile yapılmaktadır. Kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini son teknoloji gelişmiş kameralı cihazlarla yapmaktayız

Robotla Tıkalı Gider Açma
Gider tıkanıklığı sorunlarına kameralı robot makineler ile profesyonel çözüm sunuyoruz. Gider tıkandı ne yapacağım diye düşünmeyin tıkalı giderleri robot cihazlarla açmak mümkün. Garantili hizmet

İlaçlı Petek Temizliği
Kalorifer petekleri zaman içerisinde kir, çamur, kireç, gider suları ve çeşitli yabancı maddelerin birikmesi sonucu kirlenir. Petek tıkanıklığı ve kirlenme problemine özellikle eski binalarda rastlanır.

Kombi Bakımı ve Tamiri
Kombi Bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler kombi bakımı özellikle kış gelmeden yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür.

Pimaş Yıkama
Pimaş yıkama makinesi, belediyelerden tarafından tercih edilen rögar yıkama makinelerinin daha küçük boyutlu olanıdır. Bizler robotla pimaş açma için ilk olarak kameralı çalışma yapıyor, daha sonra bu etkili makineyle tıkanıklığı gideriyoruz. Pimaş içini yıkama çalışmamızdan sonra gerekli bakımlar yeterli olarak yapılırsa, tıkanmalar yaşanması imkansızlaşır.

Buharlı Petek Toz Temizliği
Buharlı petek temizliği nasıl yapılır? Buharlı petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabından önce buharlı petek temizleme nedir neden yapılmalıdır bunlardan bahsetmek istiyoruz. Buharlı petek temizleme neden yapılmalıdır? Buharlı petek temizliği sağlığımız için önem arz eden bir işlemdir özellikle çocuk, yaşlı,astım hastaları ve..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

sahibi / sorumlusu:

yakup aykaç

telefon ve faks:

0212 703 1674 (sabit)

0538 955 5974 (mobil)

0212 703 1674 (faks)

adres:

şişlimerkez mah., merkez mahallesi sk., no:5, (5) şişli, şişli / istanbul

KONUM

İŞYERİ

sahibi / sorumlusu

yakup aykaç

telefon (sabit)

0212 703 1674

telefon (mobil)

0538 955 5974

konumu (adres)

şişlimerkez mah., merkez mahallesi sk., no:5, (5) şişli, şişli / istanbul

AYRINTILAR

ilan kodu

9806-4319-6127

ilk yayın tarihi

20 eylül 2019, cuma

güncelleme tarihi

20 eylül 2019, cuma

görüntüleme

29 kez görüntülendi

ŞİKAYET

bu ilan ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsunuz? uygunsuz ya da geçerli olmayan içeriğe mi sahip? hatalı mı? aldatıcı mı? lütfen bildirin.