şifremi unuttum kayıt ol

İŞYERİ
İLANI

AÇIKLAMA

Sektörün en eski firmalarından biriyiz ve yazılımları müşterilerimize sunmadan önce, uzun testlerden geçirir daha sonra uygulamaya koyarız. Yazılım uygulanan her araç olarak elektronik ünite 3 yıl 100.000 km boyunca garanti altına alınır.
Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Mtr Chiptuning firmamız otomotiv sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir. Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

ChiptuningPartikül (DPF) Arıza Çözümleri, Egr Arıza Çözümleri, Hız Limitör On-Of, DTC Arıza Kodu Çözümleri, Adblue Arıza Çözümleri

Yaptığımız tüm işlemler 3 yıl garantili olup bu süre zarfı içersinde orjinale çevirebilmekteyiz. Her araca özel kodlarla işlemler gerçekleşir, piyasada ucuza yapan işletmeler ile karıştırmayınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

sahibi / sorumlusu:

Ertuğrul DEMİR

telefon ve faks:

0554 128 3934 (sabit)

0552 400 5052 (mobil)

adres:

şeyhli mah., Yunus Emre Caddesi sk., no:10B, (Şeyhli Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No:10B Pendik/İSTANBUL) şeyhli, pendik / istanbul

KONUM

İŞYERİ

sahibi / sorumlusu

Ertuğrul DEMİR

telefon (sabit)

0554 128 3934

telefon (mobil)

0552 400 5052

konumu (adres)

şeyhli mah., Yunus Emre Caddesi sk., no:10B, (Şeyhli Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No:10B Pendik/İSTANBUL) şeyhli, pendik / istanbul

AYRINTILAR

ilan kodu

1111-8174-0135

ilk yayın tarihi

27 haziran 2019, perşembe

güncelleme tarihi

27 haziran 2019, perşembe

görüntüleme

105 kez görüntülendi

ŞİKAYET

bu ilan ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsunuz? uygunsuz ya da geçerli olmayan içeriğe mi sahip? hatalı mı? aldatıcı mı? lütfen bildirin.